facebook pixel

Warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotografii portretowej

Warsztaty fotografii portretowej

Podczas warsztatów dowiesz się, jak zrobić piękny portret zarówno w studio, jak i w plenerze. Jak pracować ze światłem zastanym oraz z lampą błyskową. Poznasz różnicę między portretem naturalnym, artystycznym czy biznesowym.

Poznaj szczegóły warsztatów
Warsztaty fotografii noworodkowej

Warsztaty fotografii noworodkowej

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą poznać tajniki fotografii noworodkowej. Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim fotografów, którzy pragną robić jeszcze lepsze zdjęcia. Zapraszamy także rodziców, którzy chcieliby nauczyć się wykonywać piękne zdjęcia do rodzinnego albumu.

Poznaj szczegóły warsztatów
Warsztaty fotografii dziecięcej i rodzinnej

Warsztaty fotografii dziecięcej i rodzinnej

W trakcie warsztatów fotograficznych połączymy teorię z naprawdę dużą ilością praktyki. Przede wszystkim Uczestnicy warsztatów będą mogli wykonać zdjęcia podczas trzech rodzajów sesji: sesji roczkowej, sesji rodzinnej z dziećmi oraz sesji ciążowej.

Poznaj szczegóły warsztatów
Warsztaty fotografii ciążowej

Warsztaty fotografii ciążowej

Podczas warsztatów dowiesz się, jak zrobić piękną sesję ciążową zarówno w studio, jak i w plenerze. Jak pracować ze światłem zastanym oraz z lampą błyskową..

Poznaj szczegóły warsztatów
Konsultacje fotograficzne

Konsultacje fotograficzne

Jak zacząć biznes fotograficzny? Jak prowadzić marketing firmy fotograficznej? Jaką formę opodatkowania wybrć? Jak prowadzić promocję? Czy Twoje zdjęcia są na tyle dobre, aby brać za nie pieniądze? Dowiedz się podczas naszych konsultacji fotograficznych - w Katowicach i online..

Poznaj szczegóły

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności