facebook pixel

Studio i szklarnia

Studio fotograficzne.

Jasna i klimatyczna przestrzeń, doskonała do sesji fotograficznych. Nasze studio jest w pełni przygotowane do wykonywania sesji dziecięcych. W studio mamy wiele akcesoriów, które wykorzystujemy podczas sesji noworodkowych czy roczkowych.

Studio fotograficzne do wynajęcia Katowice
Wnętrze do zdjęć do wynajęcia Katowice
Studio fotograficzne do wynajęcia Katowice
Wnętrze do zdjęć do wynajęcia Katowice

Szklarnia do zdjęć.

Pierwsza w Katowicach i całej Aglomeracji szklarnia przeznaczona do sesji fotograficznej. Studio w sezonie wiosenno-letnim urządzone jest w klimacie boho. Jesienią i zimą mamy aranżację świąteczną.

Szklarnia  do wynajęcia Katowice
Szklarnia do wynajęcia Katowice
Szklarnia do zdjęć do wynajęcia Katowice
Szklarnia do sesji fotograficznej Katowice

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności