facebook pixel

Sesja roczkowa

Sesja roczkowa to niezwykle popularny rodzaj sesji rodzinnej - szczególnie u nas, na Śląsku. Sesja na roczek to wspaniała pamiątka dla dziecka i całej rodziny. Podczas sesji wykonuję zdjęcia zarówno samego Małego Solenizanta, jak również zdjęcia z całą rodziną.

Sesja na roczek. Sesja roczkowa.

Zapraszam Cię na wyjątkową sesję - na roczek Twojego dziecka. Takie urodziny są tylko raz w życiu :) Podczas sesji roczkowej panuje luźna i spokojna atmosfera, taka rodzinna. Więc nie stresujcie się - zdjecia zawsze wychodzą. I jak twierdzą moi Klienci (których już w ciągu kilkunastu lat nazbierało się wielu) są wspaniałą pamiątką przez kolejne lata.

Sesja typu "smash cake"

Sesja roczkowa typu "smash cake" to fajna zabawa dla dziecka i bardzo ciekawe zdjęcia. Jeśli chcecie mieć fotografie w stylu "smash cake" przywieźcie ze sobą tort lub ciasteczko. Sesja noworodkowa z tortem to fajna przygoda dla dziecka.

Profesjonalizm i doświadczenie

Pierwsze zdjęcia wykonałam w 2005 roku, tak więc moje długoletnie doświadczenie gwarantuje Ci profesjonalne podejście. Natomiast moje portfolio oraz - lub przede wszystkim - opinie Klientów świadczą o wysokiej jakości mojej pracy.

Sesja roczkowa. Sesje typu smash cake

Komfort dla dziecka

Specjalnie przygotowane studio i zabawki sprawią, że Twoje dziecko będzie się świetnie bawiło podczas sesji, co przełoży się na naturalne i urocze zdjęcia. Sesja może odbywać się również w naszej szklarni. Wiosną i latem często łączę studio i plener - sad, który znajduje się za studiem. Wybór lokalizacji zależy od Ciebie i Twoich preferencji..

Rodzinne wspomnienia

W trakcie sesji wykonuję zdjęcia zarówno samego Solenizanta jak również zdjęcia z całą rodziną.

Nie czekaj! Zarezerwuj sesję roczkową dla swojego dziecka i zatrzymaj w czasie te wyjątkowe chwile. Razem stworzymy pamiątkę, która będzie dumnie zdobić ściany Twojego domu i przypominać o niepowtarzalnym szczęściu, jakim jest rodzina. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na sesję!

Najczęściej zadawane pytania

Opinie moich Klientów pozostawione w Google

Sesja na roczek
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Przemiła atmosfera, piękne studio. Polecam!"

(5)

Sesja roczkowa
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Polecam!!! ☺️"

(5)

Sesja na roczek
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Przepiękne zdjęcia, za nami już 2 sesje i napewno nie ostatnie, z całego serca polecam !m"

(5)

Wybrane wpisy na blogu w kategorii Sesja roczkowa

Sesja na roczek. 5 pomysłów na sesję roczkową
Sesja na roczek. 5 pomysłów na sesję roczkową

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu każdej rodziny. To czas, kiedy maluch zdmuchuje swoją pierwszą świeczkę, a rodzice wspominają rok pełen niesamowitych chwil, wyzwań i niekończącej się miłości

Zobacz więcej
Sesja roczkowa. Katowice
Sesja roczkowa. Katowice

Jeszcze rok temu ten Maluch mieścił się w dłoniach rodziców , a teraz przyszedł czas na zdmuchnięcie pierwszej świeczki z urodzinowego tortu.

Zobacz więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności