PODARUJ NAJBLIŻSZYM WYJĄTKOWY PREZENT

Spraw radość swoim bliskim. Podaruj im coś wyjątkowego! Zaproszenie na sesję fotograficzną dla Niej, dla Nich lub dla Całej Rodziny

Popularne sesje w prezencie

ZOBACZ, CO NAJCZĘŚCIEJ ZAMAWIAJĄ NASI KLIENCI

Sesja w prezencie

Zaproszenie na mini sesję w szklarni

600 zł

Szczegóły i formularz zamówienia

Sesja w prezencie

Zaproszenie na sesję noworodkową

800 zł - 1.010 zł

Szczegóły i formularz zamówienia

Sesja w prezencie

Zaproszenie na sesję portretową

800 zł - 1.010 zł

Szczegóły i formularz zamówienia

Sesja w prezencie

Zaproszenie na sesję rodzinną

800 zł - 1.010 zł

Szczegóły i formularz zamówienia

Co mówią Klienci?

"To już nasza 6 wspólna sesja i z każdej jesteśmy bardzo zadowoleni! (...) To profesjonaliści w każdym calu. Co ważne - atmosfera jest świetna w trakcie sesji więc nikt nie czuje się spięty. Potrafią wyczuć moment i zawsze wychodzi idealne zdjęcie(..)"

KATARZYNA MŁYNARCZYK

"Bardzo dobry kontakt, piękne studio, świetna współpraca z dziećmi, szybka realizacja. Ale to jeszcze nic - WSPANIAŁE ujęcia i rewelacyjna fotoksiążka. Polecamy wszem i wobec!"

MAGDALENA CYBULSKA

"Polecam z całego serca! Agnieszka i Wojtek potrafią uchwycić piękno i emocje przy jednoczesnym zachowaniu naturalności. Dbają o detale i cudownie komponują scenerie. Ich zdjęcia mają w sobie magię. Zaufaliśmy im już 6 lat temu i cyklicznie wracamy przy różnych okazjach na sesje rodzinne (...)"

ANNA FICEK-KIESLER

Zapraszamy mieszkańców miast: Katowice, Tychy, Mikołów, Wyry, Bytom, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Pszczyna, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Kraków, Olkusz i nie tylko :)

Fotografia Agnieszka Mandal
FOTOGRAFIA AGNIESZKA MANDAL

© 2006-2023. Agnieszka Mandal Photography. Wszystkie zdjęcia objęte są prawem autorskim. Nie udzielam zgody na rozpowszechnianie zdjęć w żadnym medium i w żadnej postaci.

Polityka prywatności