facebook pixel

Sesja portertowa. Sesja kobieca

Masz ochotę zrobić coś tylko dla siebie? A może pragniesz pokazać swój profesjonalny wizerunek, który będzie odzwierciedlać Twoją profesję lub pasję? Zdjęcia do pracy czy na instagrama? A może tylko do domowego albumu?

Sesja kobieca Katowice

Oferuję sesje portretowe - kobiece i biznesowe, które nie tylko uwiecznią Twoje piękno, ale również wydobędą to, co w Tobie niezwykłe i wyjątkowe.

Indywidualne podejście

Każda osoba jest inna, dlatego podchodzę do każdej sesji indywidualnie, starając się zrozumieć Twoją wizję i cele. Staram się ukazać to, co w Tobie wyjątkowe, korzystając z profesjonalnego sprzętu i doświadczenia. Przed sesją ustalamy Twoje potrzeby i wybieramy odpowiednie miejsce oraz omawiamy stylizację.

Budowanie wizerunku biznesowego

Sesja portretowa może być kluczowym elementem w budowaniu profesjonalnego wizerunku w biznesie. Dzięki profesjonalnym zdjęciom zyskasz zaufanie klientów, podkreślisz swój profesjonalizm i wyróżnisz się na tle konkurencji.

Sesja biznesowa. Sesja rportretowa Katowice

Zaufanie i komfort

W trakcie sesji dbam o luźną atmosferę, współpracując z Tobą i pomagając w poczuciu się swobodnie przed obiektywem. Twoje komfort i zaufanie są dla mnie priorytetem.

Niezapomniane doświadczenie

Sesja kobieca to doświadczenie, które sprawi, że odkryjesz na nowo swoją siłę, piękno i wyjątkowość. Nabierzesz pewności siebie, polubisz swoje ciało. Jestem przekonana, że profesjonalna sesja kobieca w będzie niezapomnianą przygodą, która doda Ci skrzydeł.

Nie czekaj! Umów sesję zdjęciową portretową. W przypadku sesji biznesowej jest to przede wszystkim inwestycja w siebie i swoją karierę. Sesja kobieca jest natomiast doskonałym sposobem na to, aby zrobić coś miłego dla siebie, poczuć się piękną i atrakcyjną.

Najczęściej zadawane pytania

Opinie moich Klientów pozostawione w Google

Sesja portretowa. Sesja kobieca
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Polecam. Sesję dostałam w prezencie i miałam pewne obawy, co do tego, jak bedzie wyglądała sesja. Było świetnie :) Wspaniała Pani fotograf i luźny klimat. Bardzo mi się podobało a zdjęcia wyszły cudownie. "

(5)

Sesja portretowa.
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Mam wspaniałe wspomnienia z sesji u Państwa! Zdjęcia są przepiękne. Dziękuję."

(5)

Sesja kobieca
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Super! Dziękuję ślicznie i do zobaczenia :) "

(5)

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności