facebook pixel

Sesja noworodkowa

Przyjście na świat nowego członka rodziny przynosi ze sobą mnóstwo niezapomnianych chwil i emocji. Jednak te pierwsze, kruche momenty trwają zawsze zbyt krótko. Jak zatrzymać je na zawsze w pamięci?

Sesja noworodkowa

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnej sesji noworodkowej. Zdjęcia noworodkowe wykonuję od ponad 10 lat. Jako doświadczony fotograf specjalizujący się w zdjęciach rodzinnych, z przyjemnością uchwycę te niepowtarzalne chwile Twojego dziecka.

Sesja noworodkowa. Pamiątka na całe życie

Naturalna sesja noworodkowa to wyjątkowa pamiątka. Zdjęcia z niej - w formie cyfrowej, papierowej czy albumu fotograficznego - przetrwają przez lata i będą przypominały o pierwszych dniach życia Twojego dziecka. Zdjęcia pozwolą Wam zatrzymać ten niezwykły czas, maleńkość i cud nowego życia w najpiękniejszej formie.

Profesjonalizm i doświadczenie

Moje ponad 10-letnie doświadczenie w fotografii noworodkowej i rodzinnej gwarantuje Ci wysoką jakość zdjęć. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają mi na tworzenie pięknych, ponadczasowych zdjęć noworodków. Podczas tego okresu wykonałam kilkadziesiąt sesji z noworodkiem. O ich jakości i atmosferze panującej na sesji mogą świadczyć komentarze moich Klientów.

sesja zdjęciowa noworodkowa

Luźna i spokojna atmosfera

Podczas sesji panuje luźna i spokojna atmosfera. Niektórzy rodzice twierdzą, że wręcz rodzinna :) A jako matka dwójki dzieci i psycholog z wykształcenia chętnie dzielę się swoim doświadczeniem w wychowywaniu dzieci (np. w przerwie, zanim Szanowny noworodek zaśnie).

Komfort i bezpieczeństwo noworodka

Moje studio w Katowicach Podlesiu zostało zaprojektowane z myślą o sesjach noworodkowych i dziecięcych. Jest jasne, przytulne i bezpieczne, co stwarza idealne warunki do przeprowadzenia sesji. Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla mnie priorytetem.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty i zatrzymania tych wyjątkowych chwil na zawsze. Zdjęcia noworodkowe to inwestycja - w przyszłe wspomnienia i wartość nieocenioną dla całej rodziny. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na sesję noworodkową w moim studio i zarezerwować termin. Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia!

Najczęściej zadawane pytania

Opinie moich Klientów pozostawione w Google

Sesja noworodkowa
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Byliśmy na warsztatach noworodkowych z 12-dniowym maleństwem. Niesamowity spokój bijący od Pani Agnieszki daje się wyczuć na odległość. Profesjonalne podejście, oaza cierpliwości... Studio umieszczone w domu, pięknie urządzone i bogato wyposażone. Polecam z całego serca pracę z Panią Agnieszką :)"

(5)

Sesja noworodkowa w studio
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Polecam. Piekne zdjecia, cudowna sesja noworodkowa. Dziekuję!"

(5)

Sesja noworodkowa w domu
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Wspaniała Pani fotograf, piękne studio, miła atmosfera. Zdjęcia z sesji noworodkowej i rodzinnej wyszły przepięknie. Bardzo polecam."

(5)

Wybrane wpisy na blogu w kategorii Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa z rodzicami
Sesja noworodkowa z rodzicami

Sesja noworodkowa z rodzicami to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala uchwycić pierwsze chwile życia dziecka w otoczeniu najbliższych

Zobacz więcej
Sesja noworodkowa w domu
Sesja noworodkowa w domu

Sesja noworodkowa w domu ma wiele zalet. Dziecko jest w znajomym otoczeniu, co sprzyja jego komfortowi. Rodzice również czują się swobodniej

Zobacz więcej
Sesja noworodkowa. 5 trendów w 2024 roku
Sesja noworodkowa. 5 trendów w 2024 roku

Gratuluję przyjścia na świat Twojego kochanego maleństwa! Skoro to czytasz, to jesteś prawdopodobnie świeżo upieczoną mamą i szukasz informacji o sesji noworodkowej dla swojej rodziny.

Zobacz więcej

Wybierz pakiet fotograficzny odpowiedni dla Ciebie

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności