facebook pixel
Sesja noworodkowa z rodzicami

Sesja noworodkowa z rodzicami

Sesja noworodkowa z rodzicami to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala uchwycić pierwsze chwile życia dziecka w otoczeniu najbliższych

Blog > Fotografia noworodkowa > Sesja noworodkowa z rodzicami

Lubię sesje noworodkowe z rodzicami. Taki "lifestyl" jest bardzo prawdziwy i naturalny. Stawiam wtedy na prostotę i naturalność.

Jak przebiega sesja noworodkowa z rodzicami?

Zdjęcia z rodzicami są integralną częścią każdej sesji noworodkowej. Bez względu na to, czy sesja odbywa się w moim studio, czy w Waszym domu (sesja lifestyle), zawsze nalegam, aby rodzice byli częścią tych wyjątkowych chwil.

Sesja noworodkowa z rodzicami

Sesja w studio

Podczas sesji układanej w studio zdjęcia z rodzicami wykonuję z reguły na początku. Wykorzystuję czas, kiedy dziecko jeszcze nie śpi . Jeśli dziecko już śpi, wykonuję zdjęcia układane, a następnie przechodzę do zdjęć z rodzicami. Zdarza się, że noworodek nie chce zasnąć. Wówczas, aby nie marnować czasu i uniknąć stresu, od razu przystępujemy do rodzinnych zdjęć. To doskonała okazja na uchwycenie pierwszych wspólnych chwil z rodzicami i rodzeństwem.

Sesja noworodkowa z rodzeństwem

Sesja lifestyle

W przypadku sesji life style w waszym domu, głównym celem jest pokazanie naturalnych interakcji między rodzicami a dzieckiem. Zdjęcia te są pełne emocji: dziecko na rękach mamy, dziecko przytulone do taty, wspólne chwile w domowym zaciszu. Takie zdjęcia są wyjątkowe, ponieważ pokazują codzienne, prawdziwe życie rodziny.

Dlaczego warto zrobić sesję noworodkową z rodzicami?

Zdjęcia z sesji noworodkowej z rodzicami to pamiątka na całe życie. Uchwycone emocje, miłość i bliskość tworzą niezapomniane wspomnienia. Te pierwsze chwile razem jako rodzina są niepowtarzalne i warto je zachować na zdjęciach.

Zobacz ofertę: sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa z mamą

Najlepszy czas na sesję noworodkową

Optymalny czas na wykonanie rodzinnej sesji noworodkowej to dwa pierwsze tygodnie życia maluszka. W tym okresie noworodki dużo śpią, a ich sen jest głęboki i spokojny. Pozwala to na łatwe układanie ich w bezpieczne pozycje, które pięknie wyglądają na zdjęciach. Po trzecim tygodniu życia może pojawić się trądzik niemowlęcy, a sen dziecka staje się mniej spokojny. Wówczas trudniej jest ułożyć je w pozycjach przypominających te z okresu prenatalnego.

Sesja noworodkowa z rodzicami to sposób na zatrzymanie w czasie tych pierwszych, najważniejszych chwil życia Waszego nowego członka rodziny. Naturalne, pełne emocji zdjęcia stanowią wyjątkową pamiątkę, do której będziecie wracać przez całe życie.

Słowa kluczowe:

Wybierz pakiet fotograficzny odpowiedni dla Ciebie

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności