facebook pixel
Sesja roczkowa. Katowice

Sesja roczkowa. Katowice

Jeszcze rok temu ten Maluch mieścił się w dłoniach rodziców , a teraz przyszedł czas na zdmuchnięcie pierwszej świeczki z urodzinowego tortu.

Blog > Fotografia dzieci > Sesja roczkowa. Katowice

Kilkanaście dni temu gościłam na sesji zdjęciowej w moim studio tego przesympatycznego chłopaka wraz z rodzicami. Jak zobaczycie na zdjęciach - uśmiech nie schodził mu z twarzy :)

Sesje na roczek są urocze :) W 90% dzieciaki śmieją się i zdjęcia "robią się same". Zapraszamy więc Was do mojego studia (a jak będzie cieplej to również do szklarni) na zdjęcia z Waszym Maluchem. Możecie też zabrać zwierzaka.

Słowa kluczowe:

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności