facebook pixel

Regulamin sesji w prezencie

1. Zamówienie i zakup Sesji w prezencie oznacza zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i jego akceptacją.

2. Zaproszenie na sesję jest ważne przez 4 miesiące od daty zamówienia.

3. W przypadku wykupienia sesji noworodkowej Rodzice Malucha mają 14 dni od dnia urodzenia się dziecka na realizację otrzymanej sesji w prezencie. Na sesję należy umówić się nie później niż w 4 dobie po urodzeniu się dziecka. W przypadku przekroczenia tego terminu realizowana jest sesja rodzinna (bez zdjęć układanych – typowych dla sesji noworodkowej).

4. Zaproszenie wystawiane jest imiennie, co oznacza że nie może być ono wykorzystane przez inną osobę.

5. Zaproszenie jest jednorazowe oraz dotyczy jednego spotkania na sesji.

6. Zaproszenie może być zrealizowane tylko z udziałem osoby która jest uwzględniona w zaproszeniu. W przypadku sesji dziecięcej/rodzinnej i noworodkowej w sesji mogą uczestniczyć również rodzice i/lub rodzeństwo dziecka obdarowanego.

7. Zaproszenia na sesję nie można zwrócić, wymienić na pieniądze, nie można otrzymać z niego reszty oraz nie można sprzedać go innej osobie.

8. Zaproszenie można wymienić na inny produkt/usługę dostępną w sklepie z zastrzeżeniem, że wartość tego produktu/usługi jest nie mniejsza niż wartość zakupionej sesji w prezencie.

9. Na sesję należy zabrać otrzymane zaproszenie w celu okazania go przed sesją.

10. Na sesję z wykorzystaniem zaproszenia należy umówić się nie później niż 2 tygodnie przed upływem terminu ważności zaproszenia.

11. Sesja jest wykonywana w studio Agnieszki Mandal, w plenerze lub domu Obdarowanej osoby w promieniu 20 km od siedzimy firmy AWRJ Agnieszka Mandal (ul. Śnieżyczek 11A, Katowice).
W przypadku wyboru innego miejsca: każdorazowo prosimy o kontakt telefoniczny (tel.+48 519635973) w celu ustalenia możliwości wykonania sesji oraz ustalenia kosztów dojazdu ponoszonych przez Obdarowanego lub osobę Zamawiającą.

12. Nabywca Sesji w prezencie, dokonując zakupu, oświadcza, że zapoznał się z portfolio Wykonawcy, w szczególności ze stylem obróbki i wizją artystyczną Wykonawcy.

13. Po upływie terminu ważności zaproszenia Zaproszenie na sesję uznaje się za nieważne.

14. Zamawiający Zaproszneie na sesję w dniu zamówienia ponosi jedynie opłatę za przesyłkę (14 zł).

15. Pozostała część należności - wynikająca z danego pakietu - płatna jest w momencie, kiedy osoba obdarowana umówi się na sesję i ta sesja odbędzie się.

16. Zamawiający Zaproszenie zobowiązuje się do uregulowania ww. należności w podanym terminie.

Zobacz także:

Zaproszenie na mini sesję w szklarni

500 zł

Zobacz, co zawiera

Zaproszenie na sesję noworodkową

700 zł - 910 zł

Zobacz, co zawiera

Zaproszenie na sesję portretową

700 zł - 910 zł

Zobacz, co zawiera

Zaproszenie na sesję rodzinną

700 zł - 910 zł

Zobacz, co zawiera

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności