facebook pixel

Portfolio.
Sesje ciążowe

Portfolio > Sesje ciążowe

Sesja ciążowa to niezwykła okazja, by uwiecznić ten magiczny okres oczekiwania na potomstwo. Sesje ciążowe, które wykonuję są pełne naturalności i autentyczności. Uwielbiam uchwycić chwile, które stają się ponadczasowe. Takie, do których chcecie wracać z uśmiechem na twarzy.

Najlepszym momentem na sesję ciążową jest okres między 30 a 38 tygodniem ciąży. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak się czujesz i od tego, czy brzuszek jest wystarczająco widoczny.

Czasami pytacie mnie, czy na sesję brzuszkową można przyjść z partnerem? Oczywiście, że tak! To zresztą widać na moich zdjęciach w portfolio czy w mediach społecznościowych. Często przychodzą do mnie Panie, które traktują taką sesję jak sesję rodzinną. Więc tak - można przyjść z mężem, partnerem, dziećmi czy zwierzakiem :)

Tutaj znajdziesz ofertę: sesja ciążowa/brzuszkowa

Zapraszam do obejrzenia wybranych zdjęć.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności