facebook pixel

Sesja ciążowa Tychy

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Pełen emocji, oczekiwania i cudu narodzin nowego życia. Czy warto uchwycić te chwile, które przeminą tak szybko? Oczywiście!

Sesja ciążowa Tychy

Serdecznie zapraszam na profesjonalną sesję ciążową, którą możemy zrealizować w Tychach lub w moim przytulnym studiu w Podlesiu. Uwiecznimy magię i piękno tego niezwykłego okresu. Jako doświadczona fotografka, specjalizująca się w fotografii rodzinnej i ciążowej, z pasją stworzę dla Ciebie unikalne, ponadczasowe i naturalne zdjęcia.

Pamiątka na całe życie

Sesja ciążowa to wyjątkowa pamiątka z tego niezwykłego okresu w życiu kobiety i rodziny. Po latach z radością wracamy do albumu ze zdjęciami z sesji ciążowej. Wiem to z własnego doświadczenia 🙂 Sama często to robię i oglądam te zdjęcia razem z moimi dziećmi.

Profesjonalizm i doświadczenie

Pierwsze zdjęcia wykonałam w 2005 roku, tak więc moje długoletnie doświadczenie w wykonaniu sesji rodinnych i brzuszkowych gwarantuje Ci profesjonalne podejście. Natomiast moje portfolio oraz - lub przede wszystkim - opinie Klientów świadczą o wysokiej jakości mojej pracy.

Sesja ciążowa z partnerem Tychy

Elastyczność lokalizacji

Sesja może odbywać się w moim przestronnym i jasnym studio, w szklarni lub w komfortowych warunkach Twojego domu w Tychach. Wiosną i latem często wybieram też plener: sad, który znajduje się za domem, Paprocany w Tychach czy parki i pola w Tychach i okolicach. Wybór lokalizacji zależy od Ciebie i Twoich preferencji..

Zdjęcia z partnerem i rodziną

Podczas sesji ciążowej fotografuję zarówno przyszłą mamę, jak i ujęcia z partnerem czy całą rodziną. Moim celem jest uchwycenie tego wyjątkowego okresu w życiu, tworząc harmonijne i pełne emocji zdjęcia, które staną się cenną pamiątką dla całej rodziny.

Sesja ciążowa to niezwykła okazja, by uwiecznić ten magiczny okres oczekiwania na potomstwo. Sesje ciążowe, które wykonuję są pełne naturalności i autentyczności. Uwielbiam uchwycić chwile, które stają się ponadczasowe. Takie, do których chcecie wracać z uśmiechem na twarzy. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na sesję i zarezerwować termin. Razem stworzymy piękne wspomnienia!

Najczęściej zadawane pytania

Opinie moich Klientów pozostawione w Google

Sesja brzuszkowa
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Byliśmy u Agnieszki na sesji ciążowej. Zdjęcia są cudowne :) Studio jest bardzo klimatyczne i piękniejszego nie widziałam. I ta szklarnia! Dziękujemy! Już nie możemy się doczekać, kiedy przyjedziemy do was na sesję noworodkową."

(5)

Sesja ciążowa w plenerze
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Polecam z całego serca! Agnieszka i Wojtek potrafią uchwycić piękno i emocje przy jednoczesnym zachowaniu naturalności. Dbają o detale i cudownie komponują scenerie. Ich zdjęcia mają w sobie magię. Zaufaliśmy im już 6 lat temu i cyklicznie wracamy przy różnych okazjach na sesje rodzinne - za każdym razem atmosfera sesji jest bardzo miła i swobodna, a efekty w postaci zdjęć, które potem dostajemy, przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania :-)!"

(5)

Sesja brzuszkowa
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Super klimat piękne zdjęcia Pozdrawiam"

(5)

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Tychy
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności

Sesja ciążowa Tychy