facebook pixel

Sesja ciążowa Mysłowice

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Pełen emocji, oczekiwania i cudu narodzin nowego życia. Czy warto uchwycić te chwile, które przeminą tak szybko? Oczywiście!

Sesja ciążowa Mysłowice

Zapraszam Cię na profesjonalną sesję ciążową. Uwiecznimy piękno i magię tego wyjątkowego okresu. Jako doświadczona fotografka specjalizująca się w sesjach rodzinnych i ciążowych, z przyjemnością stworzę dla Ciebie piękne, ponadczasowe, naturalne zdjęcia.

Pamiątka na całe życie

Sesja ciążowa to wspaniała pamiątka z tego niepowtarzalnego czasu w życiu kobiety i rodziny. Po latach chętnie siadamy do albumu ze zdjęciami z sesji brzuszkowej. Wiem coś o tym 🙂 Sama tak robię. I oglądam te zdjęcia razem ze swoimi dziećmi.

Profesjonalizm i doświadczenie

Pierwsze zdjęcia wykonałam w 2005 roku, tak więc moje długoletnie doświadczenie gwarantuje Ci profesjonalne podejście. Natomiast moje portfolio oraz - lub przede wszystkim - opinie Klientów świadczą o wysokiej jakości mojej pracy.

Sesja brzuszkowa Mysłowice

Elastyczność lokalizacji

Sesja może odbywać się w moim przestronnym i jasnym studio, w szklarni lub nawet w komfortowych warunkach Twojego domu. Wiosną i latem często wybieram też plener: sad, który znajduje się za domem lub parki i pola w okolicy. Wybór lokalizacji zależy od Ciebie i Twoich preferencji..

Zdjęcia z partnerem i rodziną

W trakcie sesji wykonuję zarówno zdjęcia samej przyszłej mamy, jak również zdjęcia z partnerem czy całą rodziną. Chcę uwiecznić ten wyjątkowy okres w życiu, tworząc spójne i emocjonalne zdjęcia, które będą cenną pamiątką dla całej rodziny.

Sesja ciążowa to niezwykła okazja, by uwiecznić ten magiczny okres oczekiwania na potomstwo. Sesje ciążowe, które wykonuję są pełne naturalności i autentyczności. Uwielbiam uchwycić chwile, które stają się ponadczasowe. Takie, do których chcecie wracać z uśmiechem na twarzy. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na sesję i zarezerwować termin. Razem stworzymy piękne wspomnienia!

Najczęściej zadawane pytania

Opinie moich Klientów pozostawione w Google

Sesja brzuszkowa
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Byliśmy u Agnieszki na sesji ciążowej. Zdjęcia są cudowne :) Studio jest bardzo klimatyczne i piękniejszego nie widziałam. I ta szklarnia! Dziękujemy! Już nie możemy się doczekać, kiedy przyjedziemy do was na sesję noworodkową."

(5)

Sesja ciążowa w plenerze
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Polecam z całego serca! Agnieszka i Wojtek potrafią uchwycić piękno i emocje przy jednoczesnym zachowaniu naturalności. Dbają o detale i cudownie komponują scenerie. Ich zdjęcia mają w sobie magię. Zaufaliśmy im już 6 lat temu i cyklicznie wracamy przy różnych okazjach na sesje rodzinne - za każdym razem atmosfera sesji jest bardzo miła i swobodna, a efekty w postaci zdjęć, które potem dostajemy, przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania :-)!"

(5)

Sesja brzuszkowa
Fotografia Agnieszka Mandal ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice

"Super klimat piękne zdjęcia Pozdrawiam"

(5)

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Mysłowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności

Sesja ciążowa Mysłowice