facebook pixel
Sesja ciążowa z mężem /  partnerem

Sesja ciążowa z mężem / partnerem

Ciąża to niezwykły czas w życiu każdej kobiety. Ale również męża czy partnera. To moment pełen emocji, radości i oczekiwania na nowe życie

Blog > Sesje ciążowe > Sesja ciążowa z mężem / partnerem

Fotografie pozwalają zatrzymać te chwile na zawsze. Sesja ciążowa z mężem / partnerem jest wspaniałą pamiątką, do której można wracać przez lata.

Wspólne chwile z partnerem

Sesja ciążowa z partnerem, czy to mężem, czy chłopakiem, to okazja do uchwycenia Waszych wspólnych chwil przed narodzinami dziecka. To czas, kiedy możecie być razem, cieszyć się swoją bliskością i oczekiwaniem na nowe życie. Zdjęcia z sesji ciążowej z partnerem są pełne emocji i miłości.

Sesja ciążowa z mężem

Sesja ciążowa z partnerem

Sesja ciążowa - w którym tygodniu?

Najlepszy czas na sesję ciążową jest zazwyczaj między 28 a 34 tygodniem ciąży. Dlaczego? W tym okresie brzuszek jest już pięknie zaokrąglony, ale jeszcze nie na tyle duży, byś czuła się niekomfortowo. Oczywiście każda ciąża jest inna, więc słuchaj swojego ciała i zdecyduj, kiedy czujesz się najlepiej.

Sesja ciążowa z partnerem

Sesja ciążowa z mężem - wybór miejsca

Sesję brzuszkową można wykonać w studio, w plenerze lub we własnym domu. Wybór miejsca zależy od preferencji przyszłej mamy. Studio oferuje profesjonalne warunki i różnorodne tła. Plener to możliwość wykonania zdjęć w naturalnym otoczeniu, np. w parku czy na łące. Sesja w domu daje intymną atmosferę i pozwala na uchwycenie codziennych chwil.

Słowa kluczowe:

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności