facebook pixel

Portfolio.
Fotografia noworodkowa pozowana

Portfolio > Fotografia noworodkowa pozowana

Fotografią noworodkową zajmuję się od ponad 10 lat. Co roku wykonuję kilkadziesiąt sesji. Sesje noworodkowe wykonuję w moim studio w Katowicach Podlesiu lub w domu klienta. Sesje w moim studio to często sesje pozowane i sesje rodzinne: ze starszym rodzeństwem lub ukochanym zwierzakiem.

Studio jest w pełni przystosowane do sesji noworodkowych i dziecięcych. Jest więc bezpieczne dla Twojego dziecka :)

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty i zatrzymania tych wyjątkowych chwil na zawsze. Zdjęcia noworodkowe to inwestycja - w przyszłe wspomnienia i wartość nieocenioną dla całej rodziny. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na sesję i zarezerwować termin. Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia!

Tutaj znajdziesz ofertę: sesje noworodkowe.

Zapraszam do obejrzenia wybranych zdjęć.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności