facebook pixel

Portfolio.
Fotografia noworodkowa. Lifestyle

Portfolio > Fotografia noworodkowa. Lifestyle

Naturalna sesja noworodkowo-rodzinna. Tego typu sesje cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Pozwalają skupić się na emocjach, sytuacjach, gestach. Bardzo je lubię. Sesje noworodkowe typu „life style” wykonuję zarówno w moim studio jak również w domu Klienta.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty i zatrzymania tych wyjątkowych chwil na zawsze. Zdjęcia noworodkowe to inwestycja - w przyszłe wspomnienia i wartość nieocenioną dla całej rodziny. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na sesję i zarezerwować termin. Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia!

Tutaj znajdziesz ofertę: sesje noworodkowe.

Zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu wybranych ujęć, jakie powstały podczas takich sesji.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności