facebook pixel
Sesja ciążowa w studio i szklarni. Katowice

Sesja ciążowa w studio i szklarni. Katowice

Sesja ciążowa to niezwykła okazja, by uwiecznić ten magiczny okres oczekiwania na potomstwo. W naszym studio, podobnie jak na poniższych zdjęciach, możecie delektować się chwilą we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. Jednak sesje ciążowe u nas to nie tylko wyjątkowy czas dla przyszłych rodziców, ale również dla całej rodziny

Blog > Sesje ciążowe > Sesja ciążowa w studio i szklarni. Katowice

Sesje ciążowe, które wykonuję są pełne naturalności i autentyczności. Uwielbiam uchwycić chwile, które stają się ponadczasowe. Takie, do których chcecie wracać z uśmiechem na twarzy. Dlatego, jeśli marzysz o sesji ciążowej, która odda magię tego wyjątkowego okresu w Twoim życiu, serdecznie zapraszam.

Poniżej znajdziecie kilkanaście zdjęć z zeszłej jesieni - to oczywiście jedynie mały fragment sesji, jakie wykonuję. Zapraszam do obejrzenia galerii, która rozwieje wszelkie wątpliwości co do wyboru miejsca na sesję ciążową :)

Czasami pytacie mnie, czy na sesję brzuszkową można przyjść z partnerem?

Oczywiście, że tak! To zresztą widać na moich zdjęciach w portfolio czy w mediach społecznościowych. Często przychodzą do mnie Panie, które traktują taką sesję jak sesję rodzinną. Więc tak - można przyjść z mężem, partnerem, dziećmi czy zwierzakiem :)

Zobacz: sesja ciążowa z partnerem

Zapraszam na naturalne sesje ciążowe w Katowicach - w naszym studio i szklarni.

Słowa kluczowe:

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności