facebook pixel
Sesja noworodkowa Antoniny. Katowice

Sesja noworodkowa Antoniny. Katowice

To było jak zawsze niezwykłe doświadczenie pełne uroku i miłości. Nasze sesje noworodkowe to zarówno zdjęcia układane jak i naturalne zdjęcia rodzinne. Sesja odbyła się jeszcze w zeszłym roku

Blog > Fotografia noworodkowa > Sesja noworodkowa Antoniny. Katowice

Dziś kilkanaście zdjęć z sesji noworodkowej malutkiej Antoniny w naszym studiu fotograficznym w Katowicach.

To było jak zawsze niezwykłe doświadczenie pełne uroku i miłości. Nasze sesje noworodkowe to zarówno zdjęcia układane jak i naturalne zdjęcia rodzinne. Sesja odbyła się jeszcze w zeszłym roku, więc zobaczycie tutaj - bardzo lubiane przez mnie - motywy kwiatowe. Mam nadzieję, ze te zdjęcia - pełne czułości i rodzinnego ciepła - będą wspaniałą pamiątką dla całej rodziny Antosi.

Sesja noworodkowa Katowice

Część z Was pewnie ma obawy, aby przyjść z takim maluchem na sesję noworodkową do studia. W pełni to rozumiem - też jestem matką. I do tego dwójki dzieci :) Pozwólcie, że odpowiem na dwa, często pojawiające się pytania.

Jakie jest studio fotograficzne? Czy jest w nim ciepło?

Tak, jest w nim ciepło, spokojnie i przytulnie. Moje studio jest urządzone specjalnie pod sesje dziecięce i noworodkowe, ponieważ takim rodzajem fotografii zajmuję się najczęściej. Mam własne gadżety do takiej sesji a studio jest jasne i czyste :)

Jak wygląda sesja noworodkowa?

Rytm sesji trochę reguluje ten mały człowiek, który przychodzi na sesję noworodkową. Przychodzicie, rozmawiamy o tym, co będziemy robić podczas sesji, jakie przygotowałam stylizacje i co spróbujemy razem zrobić. Mama karmi dziecko (lub tata, nie ma reguły). Jeśli noworodek zaśnie, robimy zdjęcia układane. Robię to spokojnie i delikatnie. Jeśli Wasze dziecko obudzi się, wraca do mamy na karmienie. Jeśli nie chce spać - skupiamy się na zdjęciach rodzinnych: z mamą, tatą, starszym rodzeństwem czy zwierzakiem :)

Słowa kluczowe:

Wybierz pakiet fotograficzny odpowiedni dla Ciebie

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności