Sesja noworodkowa Antoniny. Katowice

Dziś kilkanaście zdjęć z sesji noworodkowej malutkiej Antoniny w naszym studiu fotograficznym w Katowicach.

To było jak zawsze niezwykłe doświadczenie pełne uroku i miłości. Nasze sesje noworodkowe to zarówno zdjęcia układane jak i naturalne zdjęcia rodzinne. Sesja odbyła się jeszcze w zeszłym roku, więc zobaczycie tutaj - bardzo lubiane przez mnie - motywy kwiatowe. Mam nadzieję, ze te zdjęcia - pełne czułości i rodzinnego ciepła - będą wspaniałą pamiątką dla całej rodziny Antosi.

Sesja noworodkowa Katowice

Część z Was pewnie ma obawy, aby przyjść z takim maluchem na sesję noworodkową do studia. W pełni to rozumiem - też jestem matką. I do tego dwójki dzieci :) Pozwólcie, że odpowiem na dwa, często pojawiające się pytania.

Jakie jest studio fotograficzne? Czy jest w nim ciepło?

Tak, jest w nim ciepło, spokojnie i przytulnie. Moje studio jest urządzone specjalnie pod sesje dziecięce i noworodkowe, ponieważ takim rodzajem fotografii zajmuję się najczęściej. Mam własne gadżety do takiej sesji a studio jest jasne i czyste :)

Jak wygląda sesja noworodkowa?

Rytm sesji trochę reguluje ten mały człowiek, który przychodzi na sesję noworodkową. Przychodzicie, rozmawiamy o tym, co będziemy robić podczas sesji, jakie przygotowałam stylizacje i co spróbujemy razem zrobić. Mama karmi dziecko (lub tata, nie ma reguły). Jeśli noworodek zaśnie, robimy zdjęcia układane. Robię to spokojnie i delikatnie. Jeśli Wasze dziecko obudzi się, wraca do mamy na karmienie. Jeśli nie chce spać - skupiamy się na zdjęciach rodzinnych: z mamą, tatą, starszym rodzeństwem czy zwierzakiem :)

Zapraszamy mieszkańców miast: Katowice, Tychy, Mikołów, Wyry, Bytom, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Pszczyna, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Kraków, Olkusz i nie tylko :)

Fotografia Agnieszka Mandal
FOTOGRAFIA AGNIESZKA MANDAL

© 2006-2023. Agnieszka Mandal Photography. Wszystkie zdjęcia objęte są prawem autorskim. Nie udzielam zgody na rozpowszechnianie zdjęć w żadnym medium i w żadnej postaci.

Polityka prywatności
FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad siedmiu lat. Ten rodzaj fotografii wykonuję najczęściej. Fotograf ślubny to czasami psycholog, czasami obserwator – dlatego fotografia ślubna sprawia mi tyle przyjemności. Mieszkam w Katowicach. Fotografuję na terenie miast: Katowice, Kraków, Warszawa, Radom, Kielce, Rzeszów, Lublin, Łódź oraz w innych miastach w kraju.

FOTOGRAFIA STUDYJNA

Fascynuje mnie fotografia portretowa. Stąd również zainteresowanie fotografią studyjną. Zajmuję się przede wszystkim fotografią portretową kobiet oraz fotografią biznesową. Sesja odbywa się w studio fotograficznym (Katowice), plenerze lub w domu klienta.

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA I DZIECI

Zapraszam również na rodzinne sesje fotograficzne: fotografia dzieci i fotografia noworodków odbywa się w domu klientów, w plenerze, w wynajętych wnętrzach lub w studiu fotograficznym. Katowice. Kraków. Zapraszam.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą poznać tajniki fotografii noworodkowej i dziecięcej. Na spotkanie zapraszam przede wszystkim fotografów z Katowic i całego Śląska oraz Krakowa, którzy pragną robić jeszcze lepsze zdjęcia lub dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią noworodkowa i dziecięcą.