Mini sesje wiosenne w szklarni 2024

Zapraszamy na mini sesje wiosenne w szklarni.

Nadchodząca wiosna to doskonała okazja na rodzinną sesję w naszej szklarni w Katowicach. Będzie lekko, odrobinę kwieciście i wiosennie. A dla tych z Was, którzy chcą element wielkanocny znajdziemy pluszowego / drewnianego królika.

Planowane terminy mini sesji: 23 marca (sobota) oraz 24 marca (niedziela) w godzinach popołudniowych (szczegóły w komentarzu na fanpage).

Cena mini sesji: 500 zł.

Oferta obejmuje:

  • * 5 najlepszych fotografii – wybranych przez Klienta z większej ilości – poddanych pełnej, autorskiej obróbce graficznej oraz retuszowi;
  • * 1 stylizacja;
  • * czas trwania sesji: 30 minut;
  • * zdjęcia przekazane w postaci elektronicznej.

Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć, odbitek lub albumów.

Jak wyglądały wiosenne sesje w szklarni w poprzednich latach:
https://agnieszkamandal.com/2022/06/sesje-wiosenne-w-szklarni

Jak w tym roku wygląda szklarnia:
https://www.facebook.com/photo?fbid=894839695979403&set=pcb.894840005979372


Zapraszamy mieszkańców miast: Katowice, Tychy, Mikołów, Wyry, Bytom, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Pszczyna, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Kraków, Olkusz i nie tylko :)

Fotografia Agnieszka Mandal
FOTOGRAFIA AGNIESZKA MANDAL

© 2006-2023. Agnieszka Mandal Photography. Wszystkie zdjęcia objęte są prawem autorskim. Nie udzielam zgody na rozpowszechnianie zdjęć w żadnym medium i w żadnej postaci.

Polityka prywatności
FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad siedmiu lat. Ten rodzaj fotografii wykonuję najczęściej. Fotograf ślubny to czasami psycholog, czasami obserwator – dlatego fotografia ślubna sprawia mi tyle przyjemności. Mieszkam w Katowicach. Fotografuję na terenie miast: Katowice, Kraków, Warszawa, Radom, Kielce, Rzeszów, Lublin, Łódź oraz w innych miastach w kraju.

FOTOGRAFIA STUDYJNA

Fascynuje mnie fotografia portretowa. Stąd również zainteresowanie fotografią studyjną. Zajmuję się przede wszystkim fotografią portretową kobiet oraz fotografią biznesową. Sesja odbywa się w studio fotograficznym (Katowice), plenerze lub w domu klienta.

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA I DZIECI

Zapraszam również na rodzinne sesje fotograficzne: fotografia dzieci i fotografia noworodków odbywa się w domu klientów, w plenerze, w wynajętych wnętrzach lub w studiu fotograficznym. Katowice. Kraków. Zapraszam.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą poznać tajniki fotografii noworodkowej i dziecięcej. Na spotkanie zapraszam przede wszystkim fotografów z Katowic i całego Śląska oraz Krakowa, którzy pragną robić jeszcze lepsze zdjęcia lub dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią noworodkowa i dziecięcą.