facebook pixel
Warsztaty fotografii noworodkowej. Katowice 2021

Warsztaty fotografii noworodkowej. Katowice 2021

Zapraszam Was do obejrzenia kilkanastu zdjęć oraz filmowego "backstagu"  z naszych czerwcowych warsztatów fotografii noworodkowej.

Jak wiecie od kilku lat przygotowujemy i prowadzimy warsztaty dla osób, które chcą zawodowo zająć się fotografią. W ofercie mamy Warsztaty fotografii noworodkowej, konsultacje fotograficzne a od ponad roku również  Warsztaty fotografii dziecięcej i rodzinnej.  W trakcie warsztatów fotograficznych łączymy teorię z naprawdę dużą ilością praktyki. Uczestnicy mają możliwość wymienić swoje doświadczenia, podpytać o szczegóły a przede wszystkim - wykonać zdjęcia i popracować z małymi modelami pod okiem doświadczonego instruktora.

Na spotkania warsztatowe zapraszamy przede wszystkim fotografów, którzy pragną robić jeszcze lepsze zdjęcia. Zapraszamy także rodziców, którzy chcieliby nauczyć się wykonywać piękne zdjęcia do rodzinnego albumu. Najbliższy termin już w lipcu - szczegóły w linku poniżej:
https://api.agnieszkamandal.com/Warsztaty/Fotografia-noworodkowa/

https://youtu.be/QOjy3aX68_I

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności