Fotografia Agnieszka Mandal
Fotografia noworodkowa Katowice

Umów się na sesję noworodkową

UMÓW SIĘ NA SESJĘ NOWORODKOWĄ

Oferta obejmuje:

  • 2-3 stylizacje noworodka plus ujęcia rodzinne
  • czas trwania sesji: ok. 3-4 godziny (łącznie z usypianiem, karmieniem) – sesja odbywa się w studio (Katowice)
  • otrzymujesz 20 najlepszych fotografii – wybranych przez Ciebie z większej ilości zdjęć – poddanych pełnej, autorskiej obróbce graficznej oraz retuszowi
  • zdjęcia przekazane w postaci elektronicznej (link do zdjęć na dysku Google) 

CENA: 800,00 ZŁ

Dodatkowe zdjęcie – 40 zł

Tak! Chcę zarezerwować termin sesji noworodkowej
Zostaw nam swój numer telefonu - zadzwonimy w ciągu kilku godzin, aby ustalić termin sesji. Sesję wykonujemy do 14. dnia życia dziecka. Sesje typu "life style" można wykonać również później.
Informacje wysyłamy raz w miesiącu. Zawierają one aktualne oferty (np. specjalne oferty na mini sesje) lub zaproszenie do nowych wpisów na naszym blogu.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest firma AWRJ Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności